פתיחת עסק - עוסק מורשה

משרדנו מלווה אתכם בתור עוסק מורשה מיום פתיחת העסק או שינוי הסטטוס מעוסק פטור לעוסק מורשה ולאורך כל הדרך לעבר צמיחה עסקית ואישית שלכם! המשרד מציע שירותי ראיית חשבון מקיפים ומותאמים אישית, בהתאמה מושלמת לעצמאים ועסקים קטנים ובינוניים להתנהלות כלכלית ועסקית חכמה ויעילה.

שירותי המשרד לעוסק מורשה:

פתיחת תיקים ברשויות המס (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי) – ללא כל עלות

עריכת הנהלת חשבונות חודשית שוטפת

סיוע, ליווי וייעוץ לגבי רישום הוצאות וניהול המע"מ עבור עוסקים מורשים. 

הכנת דו"ח שנתי למס הכנסה עבור עוסק מורשה.

תכנוני מס שוטפים לעסק שלך כדי למזער את תשלומי המיסים החודשיים שלך.

בחינת הכדאיות של מעבר לסטטוס של חברה בע"מ או הישארות בסטטוס של עוסק מורשה – כולל ליווי בתהליך    פתיחת חברה בעת הצורך. 


עוסק מורשה הוא אופן רישום העסק שלכם מול מס ערך מוסף, כאשר המשמעות היא שאתם חייבים בתשלום מע"מ על עסקאות וגם חייבים לגבות מע"מ מלקוחותיכם. כמו כן, ההגדרה של עוסק מורשה מאפשרת קיזוז תשלומי מע"מ מתקבולי המע"מ ומצריכה מכם כעסק להפיק חשבוניות מס ולהגיש דיווחים תקופתיים למע"מ ולשלם את הפרשי המע"מ כפי שיהיו.

הגדרת העוסק היא רק מול מע"מ, עוסק מורשה חייב בהתנהלות תקינה ונכונה מול מס הכנסה וביטוח לאומי. משרדנו מספק ייעוץ וליווי מקצועי כך שתתנהלו בצורה חוקית ויעילה וכמו כן בצורה שתספק תוצאות אופטימאליות מבחינת מיסוי וניהול עסקי.

עוסק מורשה יכול להיות יחיד עצמאי או שותפות, כאשר לצד בעלי מקצועות חופשיים החייבים להירשם כעוסקים מורשים, מי שמחזור עסקאותיו השנתי עולה על 99,893 ₪ (נכון לשנת 2021) גם נדרש להירשם כעוסק מורשה ולא כעוסק פטור.לתיאום פגישת ייעוץ חינם – השאירו פרטים


2all בניית אתרים